هتل مهتاب کیش هتلی است که از نظر استانداردهای جهانی در دسته هتل های چهار ستاره قرار گرفته است. این هتل تازه تأسیس این روزها انتخاب اکثریت مسافران تور کیش برای اقامت و استراحت است. با ما همراه باشید تا بیشتر با این هتل آشنا شوید.

معرفی هتل مهتاب

هتل چهار ستاره مهتاب از جمله هتل های تازه تأسیس منطقه کیش است که در سال هزار و سیصد و نود و سه در مجموعه ای به شکل آپارتمان بنا شده است. این هتل با ارائه امکانات مناسب و با در اختیار داشتن کادری حرفه ای بیست و چهار ساعته در حال ارائه خدمات به مسافرین عزیز این هتل می باشد که احتیاجات مسافرین در زمان اقامت را در کمترین زمان ممکن رفع خواهند کرد. خدمات خوب، نزدیک بودن بازارهای خرید به این هتل و اتاق های لوکس و مشرف به دریای هتل باعث شده است مسافرین هتل مهتاب را جزو یکی از انتخاب های اولیه خود برای اقامت قرار دهند.

امکانات هتل مهتاب کیش

هتل مهتاب کیش از جمله هتل هایی است که برای راحتی مسافرین خود از ترانسفر فرودگاهی برخوردار می باشد که شما با هماهنگی های لازم با کارشناسان آژانس می توانید از ترانسفر استفاده کنید. فضای سبز و محوطه زیبای این هتل مکانی عالی برای پیاده روی را فراهم کرده که در کنار این فضا رستوران و کافی شاپ های این هتل با بهترین کیفیت آماده پذیرایی از مهمانان عزیز هستند. همچنین اتاق های این مجموعه به سرویس های بهداشتی فرنگی نیز برای آسایش حال بیشتر مسافران مجهز می باشند.

فاصله هتل مهتاب کیش تا اماکن مهم

هتل مهتاب کیش در خیابان امیر کبیر واقع شده و همین امر موجب این شده است که تا مراکز تجاری و تفریحی کیش فاصله زیادی نداشته باشد و دسترسی به این مراکز بسیار راحت باشد.
فاصله این هتل تا تور سافاری پارس هجده دقیقه با ماشین
تا پلاژ بانوان نه دقیقه با ماشین
تا پلاژ آقایان هفت دقیقه با ماشین
تا شهرزیر زمینی کاریز ده دقیقه با ماشین
تا درخت سبز دوازده دقیقه با ماشین
تا کشتی یونانی هفده دقیقه با ماشین
تا بولینگ مریم پنج دقیقه با ماشین
تا ساحل و بازار مرجان هشت دقیقه با ماشین
تا بازار پانیذ و پردیس یک و دو با ماشین شش دقیقه
و تا بازار مروارید پیاده شش دقیقه میباشد.

هتل مهتاب و قوانین آن

قوانین ورود و خروج اتاق های هتل مهتاب کیش نیز مانند سایر هتل ها میباشد. ساعت تخلیه اتاق رأس ۱۲ و ساعت تحویل آن رأس ۱۴ میباشد.