قایق های کف شیشه ای کیش را از دست ندهید

آب های خلیج فارس، زیستگاه انواع آبزیان مانند مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها، ستاره دریایی و…است که بی شک یکی از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری تور کیش میباشد، اما شاید تماشای همه ی آنها کار راحتی نباشد. قایق های کف شیشه ای در اسکله ی تفریحی کیش، همانطور که از نام آن ها مشخص است، با استفاده از شیشه های بسیار مستحکمی که در کف قایق نصب شده است، این امکان را نیز برای گردشگران فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی این موجودات زیبا را به تماشا نشینند و یکی از لذت بخش ترین تجربه های خود را در سفر رقم بزنند.

قایق های کف شیشه ای چگونه اند

این قایق ها به این صورت عمل میکنند که پس از طی مسافتی، در جایی که این آبزیان بیشتر به چشم میخورند، توقف میکنند تا امکان مشاهده ی آن ها به راحتی برای گردشگران فراهم باشد. باور کنید زمانی که چشمتان به کف قایق و دنیای زیر آب از این سوی شیشه بیفتد، بی شک چشمهایتان خیره خواهد شد و از دیدن این همه زیبایی در جهان خلقت به وجد می آیید و زبانتان قاصر خواهد شد.

بهترین زمان استفاده از قایق های کف شیشه ای کیش

اگر فکر میکنید که چنین امکانی تنها در طول روز و در روشنایی برای شما فراهم است، سخت در اشتباهید چرا که استفاده از نورافکن در این قایق ها، امکان گشت شبانه را نیز فراهم کرده است و بر هیچکس پوشیده نیست که زیبایی دریا شب و روز نمیشناسد و در هر زمانی جذابیت های مختص و چشمگیر خود را دارد.
قایق های کف شیشه ای و تفریحات مشابه
مشابه این تفریح در دیگر کشورها نیز وجود دارد، به این شکل که در اعماق دریا تونل هایی با دیوارهای شیشه ای ساخته شده که گردشگران میتوانند خود را به راحتی در میان موجودات زیبای دریایی حس کنند.

مزایای قایق های کف شیشه ای

از مزایای این قایق ها، به دور از زیبایی ها و قشنگی های خیره کننده اش، این است که از آنجایی که کودکان علاقه ی خاصی به حیوانات و جانوران به خصوص ماهی ها دارند، پس قطعا گشت و گذار با قایق های کف شیشه ای برای آن ها نیز بسیار لذت بخش خواهد بود و همیشه در خاطرشان ثبت خواهد شد و باعث میشود که والدین نیز از سفر خود لذت هر چه تمام تر را ببرند و مطمئن باشند که به فرزندشان نیز خوش خواهد گذشت.
اگر شما نیز عازم جزیره ی زیبای کیش هستید، در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان این تجربه استثنایی و جالب را از دست ندهید. خلیج همیشه فارس منتظر است تا هر آنچه در دل خود جای داده است را به رخ بکشد!