امكان مشاهده ی آهوی زیبای ایرانی، آن هم از فاصله نزدیك، یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کیش است. اگر دوستدار طبیعت و حیوانات هستید، پارک آهوان کیش بی شک یکی از جذاب ترین مکان های تفریحی جزیره کیش برای شما محسوب خواهد شد. مکانی شبیه سازی شده به محل زندگی آهوان که به طور آزادانه در آن زیست میکنند.

http://border-box; vertical-align: top;">بوستان آهوان 

درباره بوستان آهوان کیش

این بوستان در سال ۱۳۸۰ ساخته شده و یکی از مراکز تفریحی و دیدنی جزیره کیش به شمار میرود. مساحت زمین این بوستان ۲ هکتار است و فضای وسیع و مناسبی برای گردش و بازی آهوان میباشد. آب و هوای گرم و مرطوب کیش باعث شده که از طبیعت بکر و پوشش گیاهی مناسبی برخوردار باشد که چشم ها را خیره میکند و سبب شده تا مورد توجه گردشگران بسیاری قرار گرفته باشد. در این پارک حیوانات دیگری از قبیل شیر، روباه، شغال، میمون، گوزن و انواع پرندگان نیز زیست میکنند، ولی آهوها برخلاف باقی حیوانات که در قفس نگهداری می شوند، به صورت آزادانه در این پارک زندگی می کنند. از این رو میتوان گفت پارک آهوان، به نوعی تنها باغ وحش کیش محسوب می گردد. وسایل بازی نیز در این بوستان در دسترس کودکان قرار گرفته است که آرامش و راحتی شما والدین و مسافران عزیز تور کیش را فراهم آورده و همچنین باعث میشود که کودکان نیز بتوانند هم از مشاهده این حیوانات و هم از بازی در این بوستان لذت ببرند. یکی دیگر از جذابیت های پارک آهوان جزیره کیش، لمس کردن و غذا دادن به حیوانات است که تجربه ای استثنایی و لذت بخش را رقم میزند.

شما مسافران و گردشگرانی که با تور کیش به جزیره سفر می کنید، می توانید از این بوستان دیدن کنید و ساعاتی را به گردش و تفریح در این پارک زیبا بپردازید و عکس های منحصر به فرد و ماندگاری را در دل طبیعت ثبت نمایید. پیشنهاد میکنیم این فرصت را غنیمت شمارید، زیرا تنها در این بوستان و تنها در جزیره جادویی کیش چنین امکانی برای شما گردشگران تور کیش وجود دارد که بتوانید آهوان زیبا را به این شکل و از فاصله ای به این نزدیکی مشاهده و لمس نمایید و با آن ها ارتباط برقرار کنید. پس اگر قصد سفر به کیش را دارید، بوستان آهوان جزیره را هرگز از دست ندهید!